LMVB — Lennikse Minivoetbalbond

Ploegen

1e Afdeling

MVC CAFE POSI — Kleur: Oranje - Zwart
Koen Bosmans
Fr. Vandersteenstraat 59, 1750 Lennik
Tel.: 0484/185154 - 0472/855111
E-mail: bossie35@hotmail.com

PLEINTJE UNITED — Kleur: geel/rood - rood
Matthias Bauwens
Postberg 14, 1750 Lennik
Tel.: 0475/350810 -0472/310318
E-mail: bauwens.matthias@gmail.com

SPORT EN ONTSPANNING — Kleur: Paars - wit
Tom Vansnick
JB Vanderlindenstraat 13, 1750 Lennik
Tel.: 0499/249582 - 0495/136330
E-mail: tom.vansnick@gmail.com

UIDEKREYERS — Kleur: donker blauw
Bart Van Lierde
Postberg 10, 1750 Lennik
Tel.: 0494/890412 -0474/585758
E-mail: bart.vanlierde@siemens.com

ZVC MILLENNIUM — Kleur: Rood-Zwart-Wit
Jurgen Groeninckx
Assesteenweg 236, 1750 Lennik
Tel.: 0477/722512 - 0477/550809
E-mail: jurgen.groeninckx@telenet.be

ZVC SAFFELBERG — Kleur: Rood - Blauw
Geert Sinoy
J. Vandenbosschestraat 7, 1750 Lennik
Tel.: 02/5325358 - 0495/431415
E-mail: geertsinoy@gmail.com

2e Afdeling

DE LENNIKSE DUVELS — Kleur: Bordeau - Blauw
Eva Thielemans
DE SAINT GENOISSTRAAT 27, 1750 Lennik
Tel.: 0477/489147-0474/786881
E-mail: evathielemans@outlook.com

DE ZWAKKE SCHAEKELS — Kleur: Geel - Wit
Sander Blendeman
J. Vandenbosschestraat 73, 1750 Lennik
Tel.: 0487/173118 -0476/708794
E-mail: hannes_ble@msn.com

GIANTSCLUB — Kleur: Geel
Maxime Vetsuypens
Kerkveldweg 10, 1750 Lennik
Tel.: 0474/199396 - 0472/547959
E-mail: maximevetsuypens@gmail.com

LOKOMOTIV LENNIK — Kleur: blauw
Andy Gobert
Keitse 30, 1750 Lennik
Tel.: 0473/938004 - 0478/474290
E-mail: andy.gobert@gmail.com

LOS TROSTOMATOS — Kleur: Rood - wit
Jef Montaine
Assesteenweg 101, 1750 Lennik
Tel.: 0484/676926 - 0486/504028
E-mail: jef_montaine@hotmail.com

THE GUNNERS — Kleur: Geel - zwart
Jeremy Van Den Haute
Bossuitstraat 108, 1750 Lennik
Tel.: 0472/420708 - 0479/425474
E-mail: jeremy_vh@outlook.be

ZVC KLIMOP LENNIK — Kleur: rood
Stijn Derycke
Postberg 8, 1750 Lennik
Tel.: 0475/987893 - 0479/629324
E-mail: derycke.stijn11@gmail.com