LMVB — Lennikse Minivoetbalbond

Beker

2e editie van de Pajotcup. Zie hieronder of op https://www.dilbeek-minivoetbal.be/pajotcup/

Hieronder klassement en kalender van de groepsfase:

|KLASSEMENT|

GROEP A

# Ploeg #wedstr. W V G Goals+ Goals- Doelp.verschil Punten
1 FC United 5 4 1 37 20 +17 8
2 Freedomfighters 5 3 1 24 18 +6 6
3 FC Paloke 5 2 2 1 23 20 +3 5
4 The Avengers 5 2 3 15 23 -8 4
5 FC Par Hazard 4 1 2 1 11 22 -11 3
6 FC Toro 4 1 3 15 22 -7 2

GROEP B

# Ploeg #wedstr. W V G Goals+ Goals- Doelp.verschil Punten
1 MVC Kasteeltje 4 4 27 15 +12 8
2 Pleintje United 4 3 1 28 8 +20 7
3 MVC Posi 4 2 2 14 18 -4 4
4 Giantsclub 4 1 2 1 22 25 -3 3
5 JK Oosthoek Futures 4 1 3 17 27 -10 2
6 Witkap 4 4 6 21 -15 0

GROEP C

# Ploeg #wedstr. W V G Goals+ Goals- Doelp.verschil Punten
1 The Gunners 4 3 1 28 5 +23 6
2 Tik & Binnen 4 3 1 25 12 +13 6
3 ZVC Saffelberg 4 2 2 16 17 -1 4
4 De Diltons 4 2 2 18 20 -2 4
5 STM Pleintje 4 2 2 13 17 -4 4
6 Pajot United 4 4 8 37 -29 0

GROEP D

# Ploeg #wedstr. W V G Goals+ Goals- Doelp.verschil Punten
1 FC Baldikwaanst 4 4 32 11 +21 8
2 JK Oosthoek 4 3 1 17 13 +4 6
3 De Zwakke Schaekels 4 2 2 26 19 +7 4
4 ZVC Leeuw United 4 2 2 27 23 +4 4
5 ZVC Vivit 4 3 1 12 21 -9 1
6 Joga Bonito 4 3 1 9 36 -27 1

|KALENDER|

Speeldag 1: 25/09, 26/09 & 29/09

Maandag 25/09

Groep Sporthal Tijd Ploeg A Ploeg B Uitslag
B Schepdaal 21u Giantsclub MVC Kasteeltje 7 - 8
A Schepdaal 22u FC Par Hazard FC United 2 - 13
C Lennik 22u The Gunners Tik & Binnen 3 - 1

Dinsdag 26/09

Groep Sporthal Tijd Ploeg A Ploeg B Uitslag
B Schepdaal 20u JK Oosthoek Futures Pleintje United 1 - 12
A Schepdaal 21u FC Toro Freedomfighters 5 - 7
D Schepdaal 22u JK Oosthoek De Zwakke Schaekels 5 - 2

Vrijdag 29/09

Groep Sporthal Tijd Ploeg A Ploeg B Uitslag
A Lennik 19u The Avengers FC Paloke 3 - 10
C Lennik 20u Pajot United ZVC Saffelberg 3 - 5
C Lennik 21u De Diltons STM Pleintje 6 - 1
B Lennik 22u Witkap MVC Posi 5 - 6

Speeldag 2: 06/11, 07/11 & 10/11

Maandag 06/11

Groep Sporthal Tijd Ploeg A Ploeg B Uitslag
D Schepdaal 21u FC Baldikwaanst ZVC Vivit 6 - 4
A Schepdaal 22u The Avengers Freedomfighters 2 - 8
B Lennik 22u MVC Posi Giantsclub 4 - 1

Dinsdag 07/11

Groep Sporthal Tijd Ploeg A Ploeg B Uitslag
A Schepdaal 20u FC Paloke FC Par Hazard 4 - 4
A Schepdaal 21u FC United FC Toro 5 - 10
B Schepdaal 22u JK Oosthoek Futures MVC Kasteeltje 4 - 7

Vrijdag 10/11

Groep Sporthal Tijd Ploeg A Ploeg B Uitslag
B Lennik 19u Pleintje United Witkap 5 - 1
D Lennik 20u ZVC Leeuw United Joga Bonito 13 - 1
C Lennik 21u The Gunners STM Pleintje 3 - 4
C Lennik 22u Tik & Binnen Pajot United 12 - 1

Speeldag 3: 04/12, 05/12 & 08/12

Maandag 04/12

Groep Sporthal Tijd Ploeg A Ploeg B Uitslag
D Schepdaal 21u JK Oosthoek ZVC Vivit 5 - 0
D Schepdaal 22u Joga Bonito FC Baldikwaanst 3 - 10
C Lennik 22u ZVC Saffelberg De Diltons 4 - 7

Dinsdag 05/12

Groep Sporthal Tijd Ploeg A Ploeg B Uitslag
D Schepdaal 20u De Zwakke Schaekels ZVC Leeuw United 11 - 2
A Schepdaal 21u The Avengers FC Toro 5 - 0
A Schepdaal 22u FC Paloke FC United 4 - 8

Vrijdag 08/12

Groep Sporthal Tijd Ploeg A Ploeg B Uitslag
A Lennik 19u FC Par Hazard Freedomfighters 5 - 0
B Lennik 20u JK Oosthoek Futures Giantsclub 7 - 8
B Lennik 21u Pleintje United MVC Posi 5 - 0
B Lennik 22u Witkap MVC Kasteeltje 0 - 5

Speeldag 4: 08/01, 09/01 & 12/01

Maandag 08/01

Groep Sporthal Tijd Ploeg A Ploeg B Uitslag
C Schepdaal 21u Tik & Binnen ZVC Saffelberg 4 - 3
B Schepdaal 22u JK Oosthoek Futures Witkap 5 - 0
C Lennik 22u The Gunners De Diltons 7 - 0

Dinsdag 09/01

Groep Sporthal Tijd Ploeg A Ploeg B Uitslag
D Schepdaal 20u JK Oosthoek FC Baldikwaanst 1 - 6
D Schepdaal 21u De Zwakke Schaekels Joga Bonito 10 - 2
D Schepdaal 22u ZVC Leeuw United ZVC Vivit 7 - 5

Vrijdag 12/01

Groep Sporthal Tijd Ploeg A Ploeg B Uitslag
A Lennik 19u The Avengers FC Par Hazard 5 - 0
A Lennik 20u FC Paloke FC Toro 5 - 0
A Lennik 21u FC United Freedomfighters 6 - 4
C Lennik 22u Pajot United STM Pleintje 4 - 5

Speeldag 5: 05/02, 06/02 & 09/02

Maandag 05/02

Groep Sporthal Tijd Ploeg A Ploeg B Uitslag
B Schepdaal 21u MVC Posi MVC Kasteeltje 4 - 7
C Schepdaal 22u ZVC Saffelberg STM Pleintje 4 - 3
B Lennik 22u Pleintje United Giantsclub 6 - 6

Dinsdag 06/02

Groep Sporthal Tijd Ploeg A Ploeg B Uitslag
C Schepdaal 20u Tik & Binnen De Diltons 8 - 5
A Schepdaal 21u FC Paloke Freedomfighters 0 - 5
D Schepdaal 22u JK Oosthoek ZVC Leeuw United 6 - 5

Vrijdag 09/02

Groep Sporthal Tijd Ploeg A Ploeg B Uitslag
D Lennik 19u De Zwakke Schaekels FC Baldikwaanst 3 - 10
D Lennik 20u Joga Bonito ZVC Vivit 3 - 3
A Lennik 21u The Avengers FC United 0 - 5
C Lennik 22u The Gunners Pajot United 15 - 0

Speeldag 6: 11/03, 12/03 & 15/03

Maandag 11/03

Groep Sporthal Tijd Ploeg A Ploeg B Uitslag
B Schepdaal 21u JK Oosthoek Futures MVC Posi
B Schepdaal 22u Pleintje United MVC Kasteeltje
A Lennik 22u FC Par Hazard FC Toro

Dinsdag 12/03

Groep Sporthal Tijd Ploeg A Ploeg B Uitslag
D Schepdaal 20u JK Oosthoek Joga Bonito
C Schepdaal 21u The Gunners ZVC Saffelberg
C Schepdaal 22u Tik & Binnen STM Pleintje

Vrijdag 15/03

Groep Sporthal Tijd Ploeg A Ploeg B Uitslag
B Lennik 19u Witkap Giantsclub
C Lennik 20u Pajot United De Diltons
D Lennik 21u ZVC Leeuw United FC Baldikwaanst
D Lennik 22u De Zwakke Schaekels ZVC Vivit

|EINDFASE|

KWARTFINALES -> Data: 29/04, 30/04 & 03/05

Maandag 29/04

Pajotcup Sporthal Tijd Ploeg A Ploeg B Uitslag
Goud Lennik 20u
Goud Lennik 21u
Goud Lennik 22u
Goud Schepdaal 21u
Zilver Schepdaal 22u

Dinsdag 30/04

Pajotcup Sporthal Tijd Ploeg A Ploeg B Uitslag
Zilver Schepdaal 20u
Zilver Schepdaal 21u
Zilver Schepdaal 22u

Vrijdag 03/05

Pajotcup Sporthal Tijd Ploeg A Ploeg B Uitslag
Brons Lennik 19u
Brons Lennik 20u
Brons Lennik 21u
Brons Lennik 22u

HALVE FINALES -> Datum: 13/05

Maandag 13/05

Pajotcup Sporthal Tijd Ploeg A Ploeg B Uitslag
Goud Lennik 19u
Goud Lennik 20u
Zilver Lennik 21u
Zilver Lennik 22u
Brons Schepdaal 21u
Brons Schepdaal 22u

FINALES -> Datum: 31/05

Vrijdag 31/05

Pajotcup Sporthal Tijd Ploeg A Ploeg B Uitslag
Goud Lennik 19u30
Zilver Lennik 20u30
Brons Lennik 21u30

Kalender

Datum Tijd Ploeg A Ploeg B Score A Score B Commentaar