LMVB — Lennikse Minivoetbalbond

Ploegen

1e Afdeling

DE ZWAKKE SCHAEKELS — Kleur: Geel - Wit
Hannes Blendeman
*, 1755 Gooik
Tel.: 0487/17 31 18
E-mail: hannes@schrijnwerken-blendeman.be

FC TORO — Kleur: Zwart
Remko De Geyndt
*, 1761 Roosdaal
Tel.: 0485 72 62 39
E-mail: remkodg@hotmail.be

FC UNITED — Kleur: Zwart - Goud
Bjarne Jacobs
*, 1760 Roosdaal
Tel.: 0493 15 73 34
E-mail: bjarnej988@gmail.com

GIANTSCLUB — Kleur: Zwart
Maxime Vetsuypens
*, 1750 Lennik
Tel.: 0474/199396 - 0472/547959
E-mail: maximevetsuypens@gmail.com

JOGA BONITO — Kleur: Blauw - Wit
Florent Marcelis
*, 1600 Sint-Pieters-Leeuw
Tel.: 0470 43 13 37
E-mail: marcelisflorent@gmail.com

MVC POSI — Kleur: Groen
Koen Bosmans
*, 1500 Halle
Tel.: 0472/855111
E-mail: bossie35@hotmail.com

PAJOT UNITED — Kleur: Wit - Grijs - Goud
Igor Pannis
*, 1750 Lennik
Tel.: 0468 41 23 97
E-mail: igor.pannis@gmail.com

PLEINTJE UNITED — Kleur: Rood - Wit
Bart Borremans
*, 1750 Lennik
Tel.: 0477/65.07.76
E-mail: bart.borremans@hotmail.com

STM PLEINTJE — Kleur: Turquoise - Navy
Thomas Denayer
*, 1750 Lennik
Tel.: 0473 57 57 67
E-mail: denayerthomas@gmail.com

THE AVENGERS — Kleur: Roze - Zwart / Oranje - Z
Brent Machiels
*, 1750 Lennik
Tel.: 0470 09 20 96
E-mail: brentje111@gmail.com

THE GUNNERS — Kleur: Groen - Wit
Robin Chrispeels
*, 1755 Gooik
Tel.: 0479425474
E-mail: Chrispeels.robin@gmail.com

WITKAP — Kleur: Wit
Maxim De Dobbeleer
*, 1540 Herne
Tel.: 0492787207
E-mail: mr.max1996@hotmail.com

ZVC LEEUW UNITED — Kleur: Rood/Wit & Blauw/Zwart/Wit
Kurk Demol
*, 1741 Wambeek
Tel.: 0479 88 46 52
E-mail: kurk-10@hotmail.com

ZVC SAFFELBERG — Kleur: Rood - Blauw
Geert Sinoy
*, 1750 Lennik
Tel.: 02/5325358 - 0495/431415
E-mail: geertsinoy@gmail.com

ZVC VIVIT — Kleur: Zwart
Lennart Luchtens
*, 1761 Roosdaal
Tel.: 0498 25 90 18
E-mail: lennart.luchtens@gmail.com